Maatschappijleer/Begrippenkaarten/Pluriforme Samenleving: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 165:
| style="padding:10px;text-align:center;font-size:15px;font-weight:bold;color:white;border:10px solid lightgrey;" | Pluriformiteit in Nederland
|-
| style="padding:10px;text-align:center;font-size:15px;font-weight:bold;color:white;border:10px solid lightgrey;" |
|}
|}
Regel 182:
| style="padding:10px;text-align:center;font-size:15px;font-weight:bold;color:white;border:10px solid lightgrey;" | Pluriformiteit in Nederland
|-
| style="padding:10px;text-align:center;font-size:15px;font-weight:bold;color:white;border:10px solid lightgrey;" |
|}
|}
Regel 199:
| style="padding:10px;text-align:center;font-size:15px;font-weight:bold;color:white;border:10px solid lightgrey;" | Pluriformiteit in Nederland
|-
| style="padding:10px;text-align:center;font-size:15px;font-weight:bold;color:white;border:10px solid lightgrey;" |
|}
|}
Regel 216:
| style="padding:10px;text-align:center;font-size:15px;font-weight:bold;color:white;border:10px solid lightgrey;" | Pluriformiteit in Nederland
|-
| style="padding:10px;text-align:center;font-size:15px;font-weight:bold;color:white;border:10px solid lightgrey;" |
|}
|}
Regel 233:
| style="padding:10px;text-align:center;font-size:15px;font-weight:bold;color:white;border:10px solid lightgrey;" | Pluriformiteit in Nederland
|-
| style="padding:10px;text-align:center;font-size:15px;font-weight:bold;color:white;border:10px solid lightgrey;" |
|}
|}
Regel 250:
| style="padding:10px;text-align:center;font-size:15px;font-weight:bold;color:white;border:10px solid lightgrey;" | Pluriformiteit in Nederland
|-
| style="padding:10px;text-align:center;font-size:15px;font-weight:bold;color:white;border:10px solid lightgrey;" |
|}
|}
|