Basiskennis chemie/Classificatie van stoffen/Periodiek Systeem Elementen: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 524:
|-
|[[w:/Periode-1-element|1]]
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:none" | [[w:/Aardalkalimetaal|2<br />IIa]]
|width=32 style="border-style:none" |
Regel 541:
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:none" | [[w:/Zuurstofgroep|16<br />VIa]]
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:none" | [[w:/Halogeen|17<br />VIIa]]
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|-
|[[w:/Periode-2-element|2]]
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|width=32 style="border-style:none" |
|width=32 style="border-style:none" |
Regel 556:
|width=32 style="border-style:none" |
|width=32 style="border-style:none" |
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|-
|[[w:/Periode-3-element|3]]
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:none" | [[w:/Scandiumgroep|3<br />IIIb]]
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:none" | [[w:/Titaangroep|4<br />IVb]]
Regel 576:
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:none" | [[w:/Kopergroep|11<br />Ib]]
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:none" | [[w:/Zinkgroep|12<br />IIb]]
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|-
|[[w:Periode-4-element|4]]
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|-
|[[w:Periode-5-element|5]]
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|-
|[[w:Periode-6-element|6]]
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888;
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|-
|[[w:Periode-7-element|7]]
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888;
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|-
|width=32 colspan="19" style="border-style:none" |
|-
|width=32 style="border-style:none" colspan=3 | *[[w:Lanthanide|Lanthanide]]n
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|-
|width=32 style="border-style:none" colspan=3 | **[[w:Actinide|Actinide]]n
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|align=center valign=bottom width=32 style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:#888888
|}
{{References}}
|