Maatschappijleer/Dia/Wat doen politieke partijen?: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|upright=0.2 link1 | link2 | link3 <hr> {| class="wik...' |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 8:
{| class="wikitable" style="width:100%;text-align:center;color:black;font-weight:bold;"
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
|-
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
|-
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
|-
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
| style="background-color:lightgrey;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:
|}
|