Maatschappijleer/Dia/Iemand aanhouden: hoe doe je dat?: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Nieuwe pagina aangemaakt met 'https://www.youtube.com/watch?v=huFE4q68Iuw (10.45 min)' |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1:
[[File:A_coloured_voting_box_(no_bg).svg|thumb|upright=1.5|Placeholder text.]]
https://www.youtube.com/watch?v=huFE4q68Iuw (10.45 min)▼
▲[https://www.youtube.com/watch?v=huFE4q68Iuw Komt een man bij de dokter: aanhouding (10.45 min)] |
[[#placeholder | link2]] |
[[#placeholder | link3]]
<hr>
<p style="font-size:30px;color:green;">PLACEHOLDER</p>
<p style="font-size:25px;">placeholder text</p>
{| class="wikitable" style="width:50%;text-align:center;color:white;font-weight:bold;"
|+
| style="background-color:orange;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:20px;padding:10px;">placeholder text</p>
| style="background-color:orange;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:20px;padding:10px;">placeholder text</p>
|-
| style="background-color:orange;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:20px;padding:10px;">placeholder text</p>
| style="background-color:orange;border:3px solid white;border-radius:10px;" | <p style="font-size:20px;padding:10px;">placeholder text</p>
|}
<p style="font-size:25px;"> </p>
{| style="width:50%;text-align:center;"
|+ placeholder
| [[File:A_coloured_voting_box_(no_bg).svg|thumb|upright=0.5]]
| [[File:A_coloured_voting_box_(no_bg).svg|thumb|upright=0.5]]
|-
| [[File:A_coloured_voting_box_(no_bg).svg|thumb|upright=0.5]]
| [[File:A_coloured_voting_box_(no_bg).svg|thumb|upright=0.5]]
|}
<p>placeholder text</p>
{{sub}}
|